O nas

Zakład Pralniczy w Trzebiatowie oferuje klientom najwyższej jakości kompleksowe usługi pralnicze i krochmalenia oparte o wysoki techniczny standard pracy przy zachowaniu wszelkich norm sanitarnych. Naszym nadrzędnym celem jest miła, rodzinna atmosfera przy równoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług świadczonych po konkurencyjnych cenach.

Wiemy, że dla Państwa, jako naszego potencjalnego klienta oprócz zadowalającej ceny za wykonaną usługę pralniczą, liczy się zachowanie dla niej doskonałej, niezmiennej i powtarzalnej najwyższej jakości oraz czas, w którym zostanie ona zrealizowana.

Naszym mottem jest stwierdzenie: „kluczem do sukcesu jest zadowolenie klienta”, dlatego też zapewniamy bezpłatny odbiór i dostawę powierzonych rzeczy. Pierzemy: bieliznę pościelową, ręczniki, obrusy, firany i zasłony, koce i narzuty, dywany, tapicerki i wiele innych.

Dobra wzajemna współpraca, utrzymywanie partnerskich relacji oraz wzajemne zaufanie i szacunek zawsze prowadzą do osiągnięcia obopólnych korzyści.

Dostosowując się do Państwa oczekiwań i potrzeb pracujemy przez cały tydzień. W trakcie trwania współpracy jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z personelem, aby szybko reagować na Państwa sugestie oraz utrzymywać jakość naszych usług pralniczych niezmiennie na najwyższym poziomie.

Nasz zakład wyposażony jest w urządzenia pralnicze znanych renomowanych firm. Sprzęt piorący i maglujący spełnia wszelkie normy i przepisy, a certyfikaty wymagane przez Unię Europejską są zatwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego w Polsce. Wszystkie wykorzystywane przez nas produkty piorące są zgodne z Polskimi Normami i wszelkimi właściwymi przepisami obowiązującymi na terenie naszego kraju.

W naszym zakładzie podczas procesu prania przestrzegane są w 100% wszystkie postanowienia sanepidu. W zależności od rodzaju tkaniny, stosowany jest indywidualny program prania, uwzględniający odpowiednie środki piorące i właściwą temperaturę wody.

Każda tkanina w procesie prania podlega dezynfekcji termicznej i chemicznej, dając gwarancję całkowitego usunięcia wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Przy ostatnim płukaniu dozowane są odpowiednie środki zmiękczające i zapachowe – rodzaj na życzenie klienta.

Tkaniny stosowane w gastronomii jak i bielizna pościelowa poddawane są krochmaleniu a stopień ich usztywnienia uzależniony jest wyłącznie od wymagań Klienta. Stosujemy tylko i wyłącznie krochmal płynny, który nie pozostawia na tkaninach najmniejszych śladów.

Wszystkie tkaniny po wypraniu są prasowane na maglu, rzetelnie składane i pakowane.